Kurzy homeopatie

Misia Homeopatia

KURZY HOMEOPATIE

Vzhľadom na opatrenia súvisiace so súčasnou epidemiologickou situáciou, momentálne prebiehajú kurzy ONLINE formou. Hneď ako sa uvoľnia opatrenia a budú možné stretnutia, kurzy budú pokračovať osobnými stretnutiami.

Misia Homeopatia sú jedinečné kurzy homeopatie vhodné pre začiatočníkov aj pokročilých. Stačí si vybrať z našej aktuálnej ponuky.

Na našich kurzoch Vám namiesto teórií ukážeme praktické použiteľné rady ako postupovať, aby ste sa dokázali liečiť sami bez návštevy odborníkov a stali sa nezávislými od pomoci iných.

Aj vy si zamilujete túto unikátnu, 200 rokov starú liečebnú metódu, používanú na celom svete, ktorá Vám a Vašim najbližším opäť prinavráti zdravie a radosť. Sme si istí, že aj Váš zdravotný problém dokáže homeopatia vyriešiť. Doprajte si pre seba to najlepšie.

Lektorom kurzov je Ing. Soňa Koyšová, SAKHom. – diplomovaný homeopat.
Garantom seminárov je MUDr. Vladimír Petroci – riaditeľ SAKH.

Tešíme sa na stretnutie a priateľstvo s Vami!

Aktuálne kurzy homeopatie:

online kurz homeopatie

Online kurz homeopatie a Bachovej terapie

ONLINE KURZ HOMEOPATIE a BACHOVEJ TERAPIE Online kurz homeopatie a Bachovej terapie prebieha v prípade, že v nadväznosti na opatrenia súvisiace so súčasnou epidemiologickou situáciou, nebude možné uskutočniť semináre kurzov...

Čítajte ďalej
Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial