Online kurz homeopatie a Bachovej terapie

Misia Homeopatia
kurz homeopatie osobne aj online

ONLINE KURZ HOMEOPATIE a BACHOVEJ TERAPIE

Ak to situácia dovolí, stretneme sa OSOBNE na našom tradičnom mieste v Bratislave a ZÁROVEŇ bude kurz naživo premietaný aj ONLINE pre tých, ktorí preferujú zúčastniť sa na diaľku. V prípade, že osobné stretnutie nebude možné, kurz sa uskutoční ONLINE.

Online kurz homeopatie a Bachovej terapie prebieha v prípade, že v nadväznosti na opatrenia súvisiace so súčasnou epidemiologickou situáciou, nebude možné uskutočniť semináre kurzov Misia homeopatia osobne. Semináre sa uskutočnia online formou v rovnakých termínoch.  Online forma vzdelávania sa nám osvedčila už v minulosti a máme s ňou dobré skúsenosti. 

Online pripojenia budú prebiehať cez program/aplikáciu Zoom, ktorá je veľmi jednoduchá na ovládanie aj pre ľudí, ktorí s ňou nemajú predošlú skúsenosť. Účastníkom kurzu bude dostupná technická podpora, na ktorú sa môžu v prípade potreby obrátiť a ochotne im pomôže.

Na online semináre je možné sa pripojiť prostredníctvom počítača, tabletu či mobilného telefónu. Tieto virtuálne stretnutia sú interaktívne, okrem výkladu prebieha aj živá diskusia s prednášajúcou. Počas seminárov sa môžu účastníci pýtať alebo podeliť o svoje skúsenosti či už prostredníctvom mikrofónu alebo písomne cez chat.

Staňte sa aj vy jedným z účastníkov kurzu Misia homeopatia z pohodlia domova.
Tešíme sa na stretnutie a priateľstvo s Vami!

Termíny seminárov

  1. seminár – sobota 29. januára 2022
  2. seminár – sobota 19. februára 2022
  3. seminár – sobota 19. marca 2022
  4. seminár – sobota 9. apríla 2022
  5. seminár – sobota 14. mája 2022
  6. seminár – sobota 4. júna 2022

Obsah online kurzu je totožný so stretnutiami naživo. Viac si prečítajte po kliknutí TU.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial