Online kurz homeopatie a Bachovej terapie

Misia Homeopatia
kurz homeopatie osobne aj online

ONLINE KURZ HOMEOPATIE a BACHOVEJ TERAPIE

Stretneme sa OSOBNE na našom tradičnom mieste v Bratislave a ZÁROVEŇ bude kurz VŽDY naživo premietaný aj ONLINE pre tých, ktorí preferujú zúčastniť sa na diaľku. V prípade, že neviete prísť osobne ani online, môžeme vám na niekoľko dní poslať ZÁZNAM seminára.

Online kurz homeopatie a Bachovej terapie prebieha v prípade, že v nadväznosti na opatrenia súvisiace so súčasnou epidemiologickou situáciou, nebude možné uskutočniť semináre kurzov Misia homeopatia osobne. Semináre sa uskutočnia online formou v rovnakých termínoch.  Online forma vzdelávania sa nám osvedčila už v minulosti a máme s ňou dobré skúsenosti. 

Online pripojenia budú prebiehať cez program/aplikáciu Zoom, ktorá je veľmi jednoduchá na ovládanie aj pre ľudí, ktorí s ňou nemajú predošlú skúsenosť. Účastníkom kurzu bude dostupná technická podpora, na ktorú sa môžu v prípade potreby obrátiť a ochotne im pomôže.

Na online semináre je možné sa pripojiť prostredníctvom počítača, tabletu či mobilného telefónu. Tieto virtuálne stretnutia sú interaktívne, okrem výkladu prebieha aj živá diskusia s prednášajúcou. Počas seminárov sa môžu účastníci pýtať alebo podeliť o svoje skúsenosti či už prostredníctvom mikrofónu alebo písomne cez chat.

Staňte sa aj vy jedným z účastníkov kurzu Misia homeopatia z pohodlia domova.
Tešíme sa na stretnutie a priateľstvo s Vami!

Termíny seminárov

  1. seminár – sobota 30. SEPTEMBRA 2023
  2. seminár – sobota 21. OKTÓBRA 2023
  3. seminár – sobota 11. NOVEMBRA 2023
  4. seminár – sobota 9. DECEMBRA  2023
  5. seminár – sobota 13. JANUÁRA 2024
  6. seminár – sobota 10. FEBRUÁRA 2024

Obsah online kurzu je totožný so stretnutiami naživo. Viac si prečítajte po kliknutí TU.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial