O nás

homeopat Soňa Koyšová

Ing. Soňa Koyšová, SAKHom.

profesionálny homeopat s dlhoročnou praxou

Registrovaný homeopat  Slovenskej komory homeopatov. 
V Centre Homeopatie Jana Scholtena pracuje ako člen tímu odborníkov s bohatou dlhoročnou praxou. Pri závažných prípadoch sú bežné konzultácie celého tímu. Publikuje odborné články v časopisoch o zdraví a organizuje KURZY homeopatie a osobnostného rozvoja.

Vzdelanie v obore homeopatia získala  absolvovaním 4-ročného štúdia na Slovenskej akadémii klasickej homeopatie v Bratislave (SAKH). Absolvovala semináre renomovaných zahraničných lektorov –  Jana Scholtena z Holandska, Kima Eliu z USA, Crisa Kurza z Rakúska, Jimiho Wollumbina z Austálie, Willa Taylora z USA, Louisa Kleina z Kanady, bratov Sanjaya a Yogesha Sehgalovcov a Mahesha Gandhiho z Indie a ďalších.  

Pravidelne sa naďalej vzdeláva a navštevuje semináre poriadané SAKH v Bratislave a v zahraničí, ako i letné homeopatické školy. Pôsobí a aktívne pracuje aj ako člen Dozornej rady Slovenskej komory homeopatov.

Liečba homeopatiou je moja veľká vášeň. Mám to šťastie, že moja práca je aj moje potešenie. V spolupráci so Slovenskou akadémiou klasickej homeopatie organizujem aj KURZY homeopatie, kde vyučujem základy homeopatie tak, aby ich široká verejnosť vedela ihneď použiť v praxi. Namiesto teórií  prednášam prakticky použiteľné rady ako postupovať, aby ste sa aj vy dokázali liečiť sami bez návštevy odborníkov a stali sa nezávislými od pomoci iných. Viackrát som prednášala študentom homeopatie na Slovenskej akadémii klasickej homeopatie (SAKH), ktorá vzdeláva budúcich homeopatov. Priblížila som im úspešné prípady vyliečených pacientov z mojej praxe. 

Za roky praxe prešli mojou ambulanciou stovky pacientov. Od novorodeniatok, cez teenagerov, dospelých aj starších, ktorí potrebovali pomôcť s najrôznejšími diagnózami. Veľmi rada a veľa liečim deti a darí sa mi s nimi. Často liečim celé rodiny, aj niekoľko generácií. Niektorí pacienti sa stali aj mojimi priateľmi či dobrými známymi. Vzťah homeopat – pacient môže byť veľmi dôverný, celkom iný, ako u klasického lekára, nakoľko pri vyšetrení sa podrobne zaujímam o pacientov život, jeho vzťahy, lásky, koníčky, detstvo – nielen o jeho telesné ochorenie.K

Poskytujem homeopatrické vyšetrenia a liečbu homeopatiou pre deti, dospelých aj starých a veľmi chorých ľudí.

Vediem kurzy homeopatie pod názvom Misia Homeopatia pre začiatočníkov aj pokročilých. 

Poskytujem vyšetrenia a liečbu bachovými kvetovými esenciami presne na mieru Vašim potrebám.

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial