Ako užívať Bachove kvapky

admin
Bachove kvapky

AKO UŽÍVAŤ BACHOVE KVAPKY

Po terapeutickom rozhovore a určení vhodných Bachovych esencií, namieša terapeut alebo lekárnik špecializovanej lekárne Bachove kvapky pre konkrétneho pacienta. Tieto kvapky tvoria zmes najviac 7 druhov Bachovych esencií.

Bachove kvapky sa užívajú v dávkach 4 kvapky 4-krát denne pod  jazyk.  Pri užívaní je vhodné tekutinu podržať chvíľu v ústach.

Ak omylom užijete o jednu kvapku viac, nemusíte sa obávať, predávkovanie nehrozí. Účinok bude stále rovnaký aj keby ste si dali veľa kvapiek.

Bachova terapia neovplyvňuje žiadnu inú liečbu (klasickú ani alternatívnu), preto môžete Bachove kvapky užívať súbežne so všetkými liekmi, ktoré vám predpísal váš lekár.

Bachove kvapky nevytvárajú závislosť, a preto je možné ich užívať pravidelne.

Pri užívaní Bachovych kvapiek sú pocity vždy veľmi individuálne. Niekto cíti postupne viac vnútornej harmónie a je viac v súlade so sebou samým. Počas užívania Bachovych kvapiek môžu tiež vyplávať na povrch pocity, ktoré ste dlhodobo potláčali. Pocity si uvedomíte a začnete sa ich postupne zbavovať. Tento stav je len prechodný a čoskoro sám odznie. Zvládnuť tieto prechodné pocity pomáha Rescue Remedy – Krízová esencia.

Rescue Remedy Bachove kvapky sú takzvané záchranné kvapky. Tieto kvapky noste vždy pri sebe v kabelke alebo v aute. Majú všestranné  použitie a sú neoceniteľné pri udalostiach  ako je úraz, panika, strach, zľaknutie, nevoľnosť, srdcový kolaps, skúška – tréma, stres v práci, pohreb, rozvod, návšteva zubára, bolestivé vyšetrenie u lekára a v nemocnici, nekontrolovaný plač u detí, hystéria, tesne po očkovaní . Sú vhodné aj pre deti a novorodencov či tehotné ženy. Ihneď podajte pod jazyk 1-2 kvapky – dávky môžete opakovať aj v 15 min. intervaloch. Nastoľujú psychickú rovnováhu pri vypätých alebo náhlych situáciách. Pri drobných poraneniach nakvapkajte priamo na ranu, na poštípanie, odreninu a pod.

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial